Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Doprava zdarma:

Pro ČR - od 600 Kč!

Mimo ČR - od 1 500 Kč! 

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

 

 do 9:30.   

               do 13:00.                                            

 

 

Jsme spolehlivý obchod pro Váš bezpečný nákup:

"Výhodou jsou perfektní platební podmínky a opravdu velmi milý přístup k zákazníkům." P.N. 

"Bezkonkurenční cena, velmi vstřícný přístup k zákazníkovi - téměř "rodinný", upřímný zájem o spokojenost zákazníka, bleskové dodání, výhodná balení, nulové poštovné, velký výběr ověřených produktů pro zdraví, rozhodně doporučuji !" H.Š. 

"Perfektní a rychlá komunikace se zákazníkem, rychlé dodání. Milé jednání ze strany prodejce. Velká spokojenost. Mohu jen doporučit!" D.B.

 

Zboží.cz

 

 

Náš tip:

Emulips - žlučník, trávení, nadýmání:

OK Tau plus - vylučovací soustava:

Výhodná sada OK Alfa+Omega-3 Complete na srdce:

OK Gel - péče o pokožku z aloe:

OK Beta plus - kosti, klouby, chrupavka:

 

 

 

Náš blog - Hubnutí:

 

Co děláme pro Váš spokojený nákup?

Přečtěte si zde

 

 

Moc děkuji paní Paidarová,
že jste mi dala vědět a že jste si k tomu našla čas. Jste hodná a spolehlivá :-).
Jsem rád, že se k Vám balíček dostal včas a v pořádku...
Ta Vaše emailová adresa se mi opravdu moc líbí, mám rád originalitu...
Ještě jednou Vám moc děkuji za nákup, bezvadnou spolupráci a přeji Vám hodně užitku ze zboží, dobré zdraví a spoustu radosti v životě.
Se srdečným pozdravem
Radek
 
PS: Pokud jste byla s nákupem spokojená a budete-li chtít, můžete nákup objektivně ohodnotit zde:
a
https://obchody.heureka.cz/prirodoukezdravi-cz/recenze/
Nemusíte, ale pokud tak učiníte, moc děkuji předem.
  1. Úvod
  2. OKG
OKG

Něco o firmě OKG

Historie

Pokud to vezmeme hezky od počátku, tak historie OKG vlastně začíná příběhem dvou mladých lidí – Ing. Jiřího Krčála a Anety Oulehlové. Odtud také samotný název OKG (O-Oulehlová, K-Krčál, G-Group).

Počátkem 90. let minulého století se jako podnikatelé „začátečníci učili získávat správné informace a postupy z oblasti obchodu, marketingu a vedení lidí. Jejich počáteční cesta vůbec nebyla snadná. Začínali bez peněz ve velké nejistotě, bez podpory rodiny, v cizím městě... Následkem nezkušeností nadělali mnoho chyb, které je stály mnoho času i peněz. Avšak silná touha uspět, vytrvalost a odhodlání jim dávalo sílu pokračovat dál.

Právě díky těmto neochvějným vlastnostem se jim koncem 90. let již podařilo propracovat k osobní i finanční svobodě. Právě v té době si Jirka s Anetou začali uvědomovat, že jejich těžká cesta nebyla vůbec náhodná. Mohla ukázat ostatním lidem, že lepší život není jen otázkou příznivých okolností, lepší země, lepší vlády, nižších daní, vyšších platů, věku, národnosti či sociálního postavení, ale je otázkou vnitřního postoje člověka. A postoj změnit LZE! A tím i celý život!

Jejich nadšení a tvrdá práce vyústila v roce 2001 v založení společnosti OKG. Společnosti, která lidem tu šanci na nový život dává! Vše se uskutečňuje prostřednictvím synergie výrobků, prospěšných pro lidské zdraví, vitalitu a krásu. Prostřednictvím marketingového programu, který je ve své třídě přímo revoluční. Prostřednictvím lidí, kteří produkty OKG milují a jsou nadšení z nezávislého životního stylu.

Budoucnost příštích let je víc než slibná. Cílem OKG je stát se evropským a světovým lídrem v oblasti pozitivní výchovy lidí. Přinášet ty nejkvalitnější výrobky do každé domácnosti České republiky, Evropy i celého světa...

Výrobky OKG

Posláním OKG je utvářet život poskytováním výrobků, které mají pozitivní dopad na zdraví a vedou k plnohodnotnému životu, vrací lidem důstojnost, sebevědomí, identitu a osobní svobodu!

Výrobky OKG jsou na trhu již více než 21 let a spojují tisícileté nabyté lidské zkušenosti, moudrost s moderními vědeckými poznatky a technologiemi. Jsou prověřeny časem a tisíci spokojenými zákazníky. 

Výrobky OKG jsou schválené, registrované a notifikované na Ministerstvu zdravotnictví České republiky a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky. Odpovídají normám EU.

Jsou ryze přírodní podstaty, přitom pravidelně prochází velice důkladnou kontrolou kvality.

Jednotlivé suroviny jsou pečlivě vybírány, taktéž hotové výrobky, včetně jejich skladování a manipulace s nimi. Průběžná kontrola hotových výrobků probíhá v akreditovaných laboratořích. Firma OKG s.r.o. Má vypracovaný systém preventivních opatření HACCP, který slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti výrobků – doplňků stravy – během všech činností souvisejících s jejich výrobou (výroba, skladování, manipulace, přeprava,...) a prodejem konečnému spotřebiteli. Spočívá především v předjímání a prevenci biologických, chemických a fyzikálních rizik.

Synergie výrobků

„Moderním“ životním stylem je náš organismus neustále zatěžován a ohrožován mnoha škodlivinami. Ne vše co se dostane do našeho těla však dokáže náš metabolismus využít. Náš organismus je tak neustále zatěžován, což vede k opotřebování a stárnutí.

Výrobky OKG našemu organismu výrazně napomáhají při zažívání, látkové přeměně a vylučování škodlivých látek z těla. Našemu organismu navíc dodávají potřebné vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny a další účinné látky obsažené v použitých bylinkách.

Výrobky OKG jsou vyrobeny z čistě přírodních látek, tedy zcela bez chemické stabilizace. Přirozeným způsobem tak napomáhají při návratu a udržení rovnováhy harmonie v organismu. Příznivě také ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle. Výrobky OKG jsou účinné samostatně, ale největší význam má jejich spolupůsobení – SYNERGIE. Tzn., že s každým dalším produktem, který začnete užívat, se zvyšuje jejich účinek.

Výrobky OKG příznivě ovlivňují veškeré systémy – trávicí, endokrinní, vylučovací, oběhový, mízně-cévní, pohybový i nervový. Jsou sestaveny tak, že vedou k optimální hmotnosti, upravují metabolismus, posilují obranyschopnost, napomáhají při únavě a pečují také o zevnějšek – kůži, vlasy i nehty.

Produkty OKG si můžete zakoupit přímo zde v eshopu.

S jejich výběrem Vám rádi pomůžeme :-)

 

 

 

O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného užití výrobků.

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Váš email *
Dotaz *
Opište text z obrázku*
Copyright © 2012-2021 prirodoukezdravi.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz