Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Poštovné zdarma:

Pro ČR - při platbě předem na vše,

dobírkou od 370 Kč!

Mimo ČR - Při platbě předem od 750 Kč,

dobírkou od 900 Kč!

Poštovné hlídáme za Vás.

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

 

 

 

 

Jsme spolehlivý obchod pro Váš bezpečný nákup:

"Tento obchod je takový rodinný , od objednání až po dodávku s vámi komunikují a mají zájem o spokojenost zákazníka no prostě báječné alespoň pro mě.děkuji vám!" V.P.

"Bezkonkurenční cena, velmi vstřícný přístup k zákazníkovi - téměř "rodinný", upřímný zájem o spokojenost zákazníka, bleskové dodání, výhodná balení, nulové poštovné, velký výběr ověřených produktů pro zdraví, rozhodně doporučuji !" H.Š.

"Perfektní a rychlá komunikace se zákazníkem, rychlé dodání. Milé jednání ze strany prodejce.Velká spokojenost. Mohu jen doporučit!" D.B.

 

 

Zboží.cz

 


 

 

 

 

 

Doporučujeme

 

Na hubnutí:

 

Gel první pomoci:

 

Na pohodové mateřství:

 

 

 

 

Co děláme pro Váš spokojený nákup?

Přečtěte si zde

 


Moc děkuji paní Paidarová,
že jste mi dala vědět a že jste si k tomu našla čas. Jste hodná a spolehlivá :-).
Jsem rád, že se k Vám balíček dostal včas a v pořádku...
Ta Vaše emailová adresa se mi opravdu moc líbí, mám rád originalitu...
Ještě jednou Vám moc děkuji za nákup, bezvadnou spolupráci a přeji Vám hodně užitku ze zboží, dobré zdraví a spoustu radosti v životě.
Se srdečným pozdravem
Radek

PS: Pokud jste byla s nákupem spokojená a budete-li chtít, můžete nákup objektivně ohodnotit zde:
a
https://obchody.heureka.cz/prirodoukezdravi-cz/recenze/
Nemusíte, ale pokud tak učiníte, moc děkuji předem.

PŘEČTĚTE SI » Na jarní únavu

Jak vyzrát na jarní únavu

 

 

Proč trpíme jarní únavou?

S příchodem jara začíná vše kolem nás ožívat a nás to nutí veškerou tu probouzející se nádheru si dosytosti užít. Jenže ouha! Něco nám v tom brání... Přestože jarní únava ještě nemá v lékařské terminologií své pevné místo, můžeme ji na vnímat na vlastní kůži. Co je vlastně příčinou jarní únavy?

- nedostatek pohybu

- přemíra jídla (nadbytek nevyužité energie)

- nedostatek čerstvé zeleniny a ovoce

- nedostatek sluníčka a kyslíku

- větší psychická podrážděnost (negativní vliv krátkých dnů s chmurným počasím)

 

 

Nejlepší je prevence

Jedním ze způsobů jak s jarní únavou zatočit, je dokonalá prevence. Co taková prevence obnáší? Během zimního období pravidelně sportovat, jíst zdravě, mít dostatečný přísun vitamínů a minerálů, dbát na dostatečný a kvalitní spánek atd. Když si to shrneme, tak nejlepší prevencí je žít v zimě tak, jak bychom měli žít po celý rok – aktivně a zdravě. Ale ruku na srdce, jaké procento populace bude proti jarní únavě bojovat preventivně??? Pokud jsme však prevenci zanedbali, nemusíme hned zoufat. S jarní únavou nám může pomoci příroda.

 

 

Energii čerpejme z přírody

Většina z nás se už nemůže dočkat, až se vrhne na jarní úklid. Vše co bylo přes zimu odloženo a víceméně se zanedbávalo, se musí pečlivě omést, odklidit či jednoduše vyčistit tak, aby se v domě dalo dýchat. A něco podobného je potřeba udělat i v našem těle. Které přírodní produkty jsou vhodné v boji proti jarní únavě?

 

OKG Factor Base

S vysokou účinností vyvazuje do své struktury celou škálu toxinů. Např. mykotoxiny z potravin závadných či napadených plísněmi (vnějšího původu) nebo endotoxiny, jedy produkované nežádoucí střevní mikroflórou (vnitřního původu). A právě přítomnost těchto toxinů v trávicím traktu má za následek snížení imunity. A pokles imunity zase vede k větší únavě.

OKG Factor Base podporuje vyvazování mykotoxinů a dalších jedů a jejich odvádění z našeho těla. Tím nejen zvyšuje obranyschopnost organismu, ale také šetří vnitřní orgány, které by byly extrémně zatíženy toxiny přecházejícími přes střevní stěnu přímo do krve.

OKG Factor Base je navíc jedním z mála produktů na trhu, který obsahuje prášek ze stélek pukléřky islandské, vhodné k posílení organismu po vyčerpávajícím období.

 

 

OK Alfa plus

Jarní únavě se dokážeme lépe vzepřít tělesnou i psychickou harmonii. A právě OK Alfa plus je určen k celkové harmonii našeho organismu. Podporuje čištění organismu, působí antibakteriálně, antibioticky na široké spektrum mikrobů, posiluje obranné reakce v tkáních horních cest dýchacích a celkově posiluje kondici, odolnost a obranyschopnost našeho organismu, pomáhá k harmonizaci veškerých tělesných funkcí.

Výjimečností OK Alfy plus spočívá v její přípravě. Unikátní vícestupňový způsob extrakce použitých 17 druhů sušených byli (smetanka, citvar, kurkuma, kopřiva, kafr, myrha, čekanka, aloe, šalvěj, anýz, heřmánek, hořec, jalovec, kozlík, máta, skořice, šafrán) ji nezatěžuje nežádoucími příměsemi.

 Factor Base Kids

Ideální přípravek na doplnění v zimě chybějících vitamínů a minerálů a posílení obranyschopnosti organismu. Je koncipován jako multivitamín. Factor Base Kids je jedním z mála produktů na evropském trhu, který obsahuje jako zdroj vápníku 100% přírodní multi-minerální komplex z červené řasy (Lithothamnion calcareum), vyskytující se pouze ve třech oblastech světa.

 

 

OK Omega-3 Complete

Kromě podpory činnosti srdce příznivě ovlivňuje cirkulaci krve, posiluje fyzickou kondici a obranyschopnost. Jeho hlavní složky jsou upravený rybí olej se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin – EPA a DHA, šetrně použité rostlinné oleje (rýžový, pupalkový a brutnákový), zvýšený obsah vitamínu E (416% doporučené denní dávky), koenzym Q10, vitamín A a D3.

Emulips Forte

Přestože tento nejprodávanější produkt není třeba blíže specifikovat, vyzdvihněme si ty nejdůležitější na jarní únavu. Emulips Forte např. dezinfikuje střevní obsah, čímž zabraňuje hnilobným procesům a z toho plynoucí oslabení imunity, zlepšuje vstřebávání živin z přijímané stravy, díky zvýšené hladině vitamínu E je silným antioxidantem, stimuluje množení bílých i červených krvinek, přispívá k detoxikaci jater, náš organismus stimuluje po fyzické i psychické stránce, pomáhá odstraňovat chronickou únavu a příznivě působí na nervovou soustavu.

Kromě již zmíněného vitamínu E je Emulips Forte obohacen vitamíny skupiny B, C a biologicky aktivními minerály – vápník, železo, hořčík fosfor, draslík, selen, zinek.