Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Poštovné zdarma:

Pro ČR - při platbě předem na vše,

dobírkou od 370 Kč!

Mimo ČR - Při platbě předem od 750 Kč,

dobírkou od 900 Kč!

Poštovné hlídáme za Vás.

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

 

 

 

 

Jsme spolehlivý obchod pro Váš bezpečný nákup:

"Tento obchod je takový rodinný , od objednání až po dodávku s vámi komunikují a mají zájem o spokojenost zákazníka no prostě báječné alespoň pro mě.děkuji vám!" V.P.

"Bezkonkurenční cena, velmi vstřícný přístup k zákazníkovi - téměř "rodinný", upřímný zájem o spokojenost zákazníka, bleskové dodání, výhodná balení, nulové poštovné, velký výběr ověřených produktů pro zdraví, rozhodně doporučuji !" H.Š.

"Perfektní a rychlá komunikace se zákazníkem, rychlé dodání. Milé jednání ze strany prodejce.Velká spokojenost. Mohu jen doporučit!" D.B.

 

 

Zboží.cz

 


 

 

 

 

 

Doporučujeme

 

Na hubnutí:

 

Gel první pomoci:

 

Na pohodové mateřství:

 

 

 

 

Co děláme pro Váš spokojený nákup?

Přečtěte si zde

 


Moc děkuji paní Paidarová,
že jste mi dala vědět a že jste si k tomu našla čas. Jste hodná a spolehlivá :-).
Jsem rád, že se k Vám balíček dostal včas a v pořádku...
Ta Vaše emailová adresa se mi opravdu moc líbí, mám rád originalitu...
Ještě jednou Vám moc děkuji za nákup, bezvadnou spolupráci a přeji Vám hodně užitku ze zboží, dobré zdraví a spoustu radosti v životě.
Se srdečným pozdravem
Radek

PS: Pokud jste byla s nákupem spokojená a budete-li chtít, můžete nákup objektivně ohodnotit zde:
a
https://obchody.heureka.cz/prirodoukezdravi-cz/recenze/
Nemusíte, ale pokud tak učiníte, moc děkuji předem.

PŘEČTĚTE SI » Seniorům

Aktivní senior

Důchodový věk – důvod k radosti a spokojenosti

Jste v důchodovém věku a kladete si otázku co dál se životem? Jsou pouze dvě možnosti jak se životem naložit. První možností je všechno vzdát a smířit se s osudem, ale věřím, že to si nikdo nepřeje. Rozhodně Vám doporučuji druhou možnost. Přímo vzorově ji vyjádřila jedna moje úžasná zákaznice při užívání Emulipsu Forte na zažívání a OK Bety na klouby: „Nechci zůstat sedět v křesle, proto vedu aktivní život.“ A opravdu – tance, cvičení a celkově pozitivní náhled na život ji i po 60 roce života pomáhá plně se radovat ze života. Je až neuvěřitelné jak mě komunikace s ní přímo dobíjí energií.

Pro kterou možnost se rozhodnete Vy?

 

 

Důchodový věk - nové možnosti a výzvy

Důchodový věk vůbec nemusí být jen obdobím bilancování. Více volného času může naopak být skvělou příležitostí konečně se věnovat svým zálibám, vnoučatům a dalším příjemným činnostem. Čas začít si života víc vážit a užívat si jej, čas dávat si nové cíle a plnit si životní přání. Určitě máte spoustu zájmů, na které jste dříve neměli potřebný čas. Turistika, rybaření, tenis, plavání, šachy, četba, vaření, zahradničení, kutilství, návštěva či jen posezení s přáteli, to všechno jsou činnosti obohacující tělo i ducha. Navíc máte spoustu životních zkušeností, které můžete předávat mladším generacím.

Jenže jak se radovat ze života, když nás zlobí zdravotní problémy? Nechte se inspirovat zkušenostmi lidí, kteří na sobě vyzkoušeli čistě přírodní doplňky stravy a mají s nimi ty nejlepší zkušenosti.

 

Zdraví z čisté přírody vhodné v důchodovém věku

Užíváte spoustu chemických léků, ktreré Vám způsobují nemalé potíže díky vedlejším účinkům? Přesně to zažívala jiná má letitá zákaznice. Díky lékům trpěla zažívacími potížemi, přibírala na váze, začaly jí vypadávat vlasy a celkově působila vyčerpaně. Když vyzkoušela bylinkový produkt Emulips Forte, s cílem upravit si zažívání a postupně vysadit léky, bylo velice příjemné ji pozorovat. Sama mi s radostí sdělovala, že se jí upravilo nejen zažívání, ale také spánek, nervy, částečně i bolesti kloubů. Ale ta změna se odrážela i navenek. Najednou z ní byla energická žena, ktrerá se začala radovat ze života.

Ano, bylinky působí sice pomaleji než léky, ale působí přímo na buňky v těle, a tudíž řeší samotnou příčinu zdravotních problémů. A vedlejší účinky? Prostě nejsou - vlastně mohou se objevit - ale jen ty příjemné, např. hubnutí. Chtěli byste užívat bylinné produkty, jejichž vedlejším účinkem je pouze hubnutí?

Co Vám mohu z českých přírodních doplńků stravy bez chemie nabídnout?

 

 

Na zažívání:

Emulips


 • usnadňuje zažívání

 • posiluje činnost trávicího traktu

 • posiluje játru a žlučník

 • podporuje srdce a cévy

 

Na trávení:

Emulips Forte (nejprodávanější, osobně vyzkoušený - rychlý účinek)


 • trávení bez potíží

 • potlačuje nadýmání

 • zklidňuje podrážděný žaludek a střeva

 • podporuje srdce a cévy

 • napomáhá intenzivnější krvetvorbě

 • přispívá k detoxikaci jater

 • příznivě působí na nervovou soustavu

 • pomáhá odstraňovat chronickou únavu

 • celkově posiluje organismus po fyzické i psychické stránce

 

Na cholesterol:

OK Omega-3 Complete (zdroj omega-3 mastných kyselin, osobně vyzkoušený - spolehlivý)


 • snižuje hladinu cholesterolu

 • povzbuzuje činnost srdce

 • chrání kardiovaskulární soustavu

 • příznivě ovlivňuje cirkulaci krve

 • posiluje fyzickou kondici a obranyschopnost

 • harmonizuje nervovou soustavu

 • přispívá ke kvalitě kůže, nehtů a vlasů

 

Na prostatu:

OK Tau (osobně vyzkoušený - velice účinný)


 • posiluje funkci jater a ledvin

 • blahodárně působí na prostatu

 • vhodné na záněty močových cest

 • příznivě působí na nervovou soustavu

 

Na kosti a klouby:

OK Beta (zdroj organicky vázaného vápníku)


 • podporuje revitalizaci kloubů – stimuluje tvorbu chrupavek

 • zpevňuje kosti

 • napomáhá odkyselení organismu

 • harmonizuje prostředí žaludku a střev

 • posiluje kondici a obranyschopnost

 

 

Přeji Vám klidné stáří a co nejvíce radosti v životě!

 

 

 

Zkušenosti

 

Snížili jsme inzulin

Jsem zdravotní sestra - rehabilitace tzv. na volné noze a pravidelně odebírám pro svou pacientku (paní skoro 81 let) dia pack (Emulips Forte, OK Alfa+, OK Omega-3 Complete, Factor Base Kids). Máme velké úspěchy. Během necelého roku jsme snížili inzulin o 10 jednotek. Posílili jsme imunitu, takže se mé klientce vyhnuly všechny možné chřipkové epidemie, což je skvělé.

Daria V., Brno

 

Bylo to pro mě zjevení

Emulips mě zbavil 35 letého problému s chronickou zácpou a to za 5 dní užívání 3x denně 10 kapek. Bylo to pro mě zjevení. Nastudovala jsem podrobně webovky OKG, koupila jsem 2 výrobky svému muži a 2 výrobky mamince. A začaly se dít věci. Jejich zdravotní potíže, podle lékařů nevratné, se začaly měnit k lepšímu. Muži klesl cukr za 3 měsíce z 12 jednotek na 5 a maminka už 2 roky neměla žádný astmatický záchvat. Za to jsem vděčná :-).

Dagmar L., Brno

 

Už nemám problém se žlučníkem

Co jsem začla brát Emulips, nemám problém se žlučníkem. Dřív jsem ho měla v kabelce, v lednici, prostě všude - pro jistotu. Teď sice v lednici je, ale vůbec ho nepotřebuju. A navíc nemám problémy s vyprazdňováním. Nechodila jsem na stolici třeba i tři dny, nyní chodím i 3x denně :-). Nedám na Emulips dopustit!

Patricie B., Dobruška

 

Cholesterol se snížil

Po měsíci užívání OK Omega-3 Complete se mi snížil cholesterol ze 7,4 na 4,7 mmol/l.

Jana B., Šumperk

 

Bolesti zad zmizely

Již několik let mě bolela záda tak, že jsem se někdy nemohla ani narovnat. Když jsem byla u lékaře, nevěděl od čeho by to mohlo být. Brala jsem léky na bolest, ale neúčinkovaly. Pak mi byla doporučena OK Beta plus. Vyzkoušela jsem ji a jsem moc spokojená. Už po 1 týdnu užívání bolesti zad zmizely. Už se můžu zase narovnat bez problémů. Děkuji OKG, že je, a že má tak skvělé výrobky. Budu je doporučovat i všem známým a přátelům!

Jana J., Mělník

 

Ztuhlost kloubu i bolesti ustoupily

Mám čtyřikrát operované koleno, artrozu a měla jsem koleno, hlavně po ránu, hodně ztuhlé. Dalo mi spoustu práce ho rozhýbat. Po užívání OK Beta+ a OK Gama+ se cítím mnohem lépe, ztuhlost kloubu úplně ustoupila a ani bolesti - hlavně v noci, už nemám. Moc děkuji za tak dobré produkty.

Blanka N., Dolany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti OKG s.r.o.