!!!AKTUÁLNĚ!!!- Dobírku jsme dočasně zrušili:chráníme Vás, milí zákazníci, i doručovatele.
Děkujeme za pochopení.

 

Doprava zdarma:

Pro ČR - od 370 Kč!

Mimo ČR - od 750 Kč! 

Nejnižší poštovné pro Váš spokojený nákup!

  do 10:00. 

do 15:00.

 

 

Jsme spolehlivý obchod pro Váš bezpečný nákup:

"Tento obchod je takový rodinný, od objednání až po dodávku s vámi komunikují a mají zájem o spokojenost zákazníka, no prostě báječné, alespoň pro mě. Děkuji vám!" V.P. 

"Bezkonkurenční cena, velmi vstřícný přístup k zákazníkovi - téměř "rodinný", upřímný zájem o spokojenost zákazníka, bleskové dodání, výhodná balení, nulové poštovné, velký výběr ověřených produktů pro zdraví, rozhodně doporučuji !" H.Š. 

"Perfektní a rychlá komunikace se zákazníkem, rychlé dodání. Milé jednání ze strany prodejce. Velká spokojenost. Mohu jen doporučit!" D.B.

 

Zboží.cz

 

 

Náš tip:

Posílení imunity - OK Alfa Imun:

 

Dostatek mateřského mléka a konec dětským kolikám:

 

Křečové žíly a krevní tlak pod kontrolou:

 

Žlučník v lahvičce:

 

 

 

 

 

Co děláme pro Váš spokojený nákup?

Přečtěte si zde

 

 

Moc děkuji paní Paidarová,
že jste mi dala vědět a že jste si k tomu našla čas. Jste hodná a spolehlivá :-).
Jsem rád, že se k Vám balíček dostal včas a v pořádku...
Ta Vaše emailová adresa se mi opravdu moc líbí, mám rád originalitu...
Ještě jednou Vám moc děkuji za nákup, bezvadnou spolupráci a přeji Vám hodně užitku ze zboží, dobré zdraví a spoustu radosti v životě.
Se srdečným pozdravem
Radek
 
PS: Pokud jste byla s nákupem spokojená a budete-li chtít, můžete nákup objektivně ohodnotit zde:
a
https://obchody.heureka.cz/prirodoukezdravi-cz/recenze/
Nemusíte, ale pokud tak učiníte, moc děkuji předem.
  1. Úvod
  2. Nejčastější otázky
  3. FACTOR BASE-ANTIAGE

Nejčastější otázky / FACTOR BASE-ANTIAGE

Factor Base AntiAge

Factor Base AntiAge

 

Jakou roli hraje v působení Factor Base AntiAge obsažený kozinec blanitý, andělika čínská a klanopraška čínská?

Kozinec působí proti projevům stárnutí. Chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením UV zářením. Podporuje přirozené obranné mechanismy, povzbuzuje imunitní systém, zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Stimuluje tělo, posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k fyzické i mentální regeneraci, podporuje pohyblivost spermií. Chrání srdce, pomáhá udržovat cévní systém v normálním stavu. Pomáhá udržovat pružnost a pohyblivost kloubů. Andělika chrání kůži před poškozením volnými radikály vznikajícími při působení UV záření, stresu, alkoholu či znečištěného prostředí. Blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů, přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu. Klanopraška zvyšuje schopnost adaptace organismu ke stresu. Pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce, blahodárně působí na organismus během chladného období.

 

Co je Factor Base AntiAge?

Factor Base AntiAge je výrobkem určeným pro stimulaci a posílení organismu ve středním a vyšším věku. Obsahuje extrakty z 3 léčivých rostlin – kozince blanitého, anděliky čínské a klanoprašky čínské ve vyváženém poměru a v množství doporučovaném Světovou zdravotnickou organizací. Každá z těchto rostlin působí na organismus jedinečným způsobem a ve svých účincích se jednotlivé složky ideálně doplňují. Výrobek je zaměřen zejména na oddálení nástupů projevů postupujícího věku, na ochranu stárnoucího organismu před rozmanitými nepříznivě působícími okolními faktory a na povzbuzení jeho odolnosti a obranyschopnosti.

 

Je Factor Base AntiAge vyroben z přírodních surovin?

Factor Base AntiAge je vyroben výlučně ze surovin rostlinného původu. Kromě výše zmíněných výtažků z léčivých rostlin obsahuje i 3 přídatné látky, všechny jsou také rostlinného původu: hydroxypropylmethylcelulózu, mikrokrystalickou celulózu, a stearát hořečnatý. Tyto přídatné látky jsou použity v minimálním nezbytném množství zaručujícím potřebné vlastnosti tablety a v organismu jsou zcela neškodné.

 

Byl tento výrobek zkoušen?

Factor Base AntiAge nebyl v praxi zkoušen formou klinických zkoušek. Bohatě jsou ovšem popsány účinky každé z jeho složek v četných studiích, které byly a jsou i v současnosti prováděny na mnoha světových vědeckých a lékařských pracovištích. Publikované účinky použitých rostlin byly pečlivě zhodnoceny při vývoji výrobku s ohledem na jeho zamýšlený účel poté zpracována nejvhodnější receptura. Byly přitom vzaty v úvahu i prokázané četné synergické účinky souběžně působících použitých rostlin, což zaručuje nejvyšší efektivitu výrobku. Factor Base AntiAge prošel řádnou notifikační procedurou na Ministerstvu zemědělství České republiky, je tedy samozřejmě na trhu legálně a splňuje všechny legislativní požadavky vztahující se na doplňky stravy. Jeho kvalita a zdravotní nezávadnost je ověřena v akreditované laboratoři.

 

Jak se Factor Base AntiAge používá?

Factor Base AntiAge se vyrábí ve formě tablet, standardně se užívají 2 tablety za den, nejlépe po 1 tabletě ráno a večer. Tablety je potřeba vhodné zapít dostatečným množstvím vody nebo jiné vhodné tekutiny. Přípravek lze užívat dlouhodobě, tj. v řádu několika (3 – 4) měsíců, poté je vhodné užívání přerušit alespoň na 2 – 3 měsíce a kúru zopakovat.

 

Co pro Vás může Factor Base AntiAge udělat?

Factor Base AntiAge je výrobkem, jehož posláním je přispět k udržování optimální duševní i tělesné kondice během středního a vyššího věku a umožnit tak prožít aktivní a harmonické seniorské životní období. Může rovněž dlouhodobě chránit organismus před působením reaktivních kyslíkových radikálů, které vede k postupnému zhoršování činnosti tělních systémů a mj. k degenerativním změnám stárnoucího organismu.

 

V čem je přípravek Factor Base AntiAge tolik důležitý pro organismus?

Factor Base AntiAge při všech svých pozitivních účincích organismus nezatěžuje, stimuluje činnost různých tělesných soustav a chrání tělo před degradujícím vlivem oxidačního stresu. Ve vyšším věku je obzvláště důležitá intenzivní podpora imunitního systému, usnadnění vyrovnávání se s působením stresových faktorů, zvyšování odolnosti organismu k vnějším nepříznivým vlivům a fyzická o psychická stimulace organismu.

 

 

 

 

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.